Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted lesz digitális...

Szerinted lesz digitális oktatás? Miért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem lesz, legalábbis remélem. A kormány majd megint nyomja az oltásokat ezerrel, ami szerintem teljesen felesleges, hiszen aki fel akarta venni az oltást, az már régen megtette. Lehetne mondani, hogy a tömegközlekedésen lévő maszkozás csak a kezdet, de nem hinném, hogy országos szinten el lenne rendelve a digitális tanrend, mivel a munkahelyi oltásokat is a cégekre bízták inkább.
2021. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha még százszor kiírjátok a gyakorin kérdésként még ma, akkor talán holnap bejelenti Gulyás Gergely a digit oktatást.
2021. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg minden nap ki van írva, többször is, nem lehet visszaolvasni a korábbi megjegyzéseket?

Nem azon fog múlni, hogy mi mit gondolunk, és mi mit szeretnénk.

Tavaly ilyenkor magasabbak voltak az esetszámok, és oltás sem volt, mégsem írták ki, csak az egyetemeken. Akkor most miért tennék? Ott a duma, aki fél, oltassa be magát. Azt meg nyilván nem fogják elismerni, hogy az oltás ellenére is sokan vannak a kórházakban. És nem csak az oltatlanok.

2021. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Nézd már vissza! Csak beszélsz hülyeséget, utána néztél te? Tavaly több 1k-val kevesebb fertőzött volt! Pontosan 1 éve!

Nézünk már utána mielőtt adjuk at a hülyeséget

[link]

Ma pedig 4000!

2021. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
4-es: oké, tévedtem. Akkor szerintem legyen online oktatás, abraka-dabra. Ja, nem. Semmi ráhatásom. Akkor bocs.
2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!