Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen messze van az iskoláto?

Milyen messze van az iskoláto?

Figyelt kérdés

Hány órát utaztok?


Beleszerettem egy iskolába, de másfél órát kellene utaznom ami elég sok főleg hogyha délután későn végzek akkor későn érek haza.

Ti szoktatok tanulni buszon, vonaton?



2021. okt. 29. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is durván 30-45 perc volt a menetidő, tehát oda-vissza 1-1,5 óra. Tűrhető volt, de már nem csinálnám újra.

Ha csak oda 1,5 óra az út, akkor szerintem felejtsd el. Esetleg gondolkozz kollégiumban.

2021. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
45 perc BKV járműveivel.
2021. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

30 perc

Átszállással

2021. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30-40 perc, busztól függően
2021. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 óra BKk
2021. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ti szoktatok buszon/vonaton tanulni? Vagy amíg vártok addig egy kávézóban/parkban?
2021. okt. 31. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Buszon soha mert faj tole a fejem, de kavezoban pl gyakran😁
2021. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3,5 óra (+a késések) oda az út, természetesen ugyanennyi lenne vissza. Nem meglepő módon kollégiumot választottam helyette és minden hétvégén járok haza. Péntekenként nem szoktam tanulni, csak olvasok, netezem. Ilyenkorra már túl fáradt vagyok ahhoz, hogy csináljak valamit, vagy úgy vagyok vele, hogy majd hétvégén. Vasárnaponként visszafele szoktam tanulni, mert valami mindig marad, amit tudni kell hétfőre és jobb a vonaton túllenni rajta. Sokszor kerülök asztalos helyre, de még így sem szoktam írásbelit csinálni, csakis szóbelit. Nyelvi előkészítő éven van éppen, így főként szavakat tanulok, de szerintem ugyanolyan, mintha a biosz jegyzeteidet magolnád.
2021. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ti szoktatok tanulni buszon, vonaton? ... Ti szoktatok buszon/vonaton tanulni? Vagy amíg vártok addig egy kávézóban/parkban?"

Ez miért ilyen kardinális kérdés? Miért ne lehetne ilyen helyeken is tanulni? Ha úgy tudod majd beosztani az idődet, hogy a buszon is tanulnod kell, akkor ott is tanulni fogsz és kész, függetlenül attól, hogy mások hogy csinálják. Vagy attól fog függni? :-O

2021. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!