Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi idő alatt meg lehet...

Ennyi idő alatt meg lehet írni a szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Sajnos megírtam a szakdolgozatom, de mivel a konzulensem egyszer sem nézett rá eddig, pedig folyamatosan küldtem neki, így most derült ki hogy rosszul van az egész szakirodalmi rész lehivatkozva, újra kell írni az egészet. Amúgy is rengeteg volt, csak ez a rész 60 oldal, nem is tudom minek írtam annyit. Nyilván most hogy újraírom már csak rövidíteni fogok. De konzulens is persze már ilyenkor írja hogy még rengeteg munka lesz vele. Szerintetek meg lehet november 15-ig írni?

2021. nov. 2. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, nekem április vegeig kell leadni, en most kezdtem el. Szerinted nekem eleg ido lesz ra? :D
2021. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
November 15? Bocs, de te hova jársz? Nem december elején-közepén kell leadni annak, aki januárban vizsgázik? Csak mert én is most írom és nem igazán érdekli a konzulenst, de pár oldalt törölhettem is és felénél tartok az egésznek. Most parázom.
2021. nov. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más teendőd, sikerülhet.
2021. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es Ez mindenhol más.
2021. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

másfél hét alatt írtam meg 60 oldalt, 4-es érdemjegyet kaptam rá.

meg lehet írni.

2021. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell újraírni az egészet? Csak a hivatkozásokat kellene kijavítani, nem?
2021. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert túlságosan hasonlít a szöveg ahhoz amit a forrásban olvastam, nem fogalmaztam át annyira, és nem akarok kockáztatni, hogy plágium legyen véletlen.
2021. nov. 3. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet írni, de rövidítsd le.

Éjjel-nappal írod, meglesz.

2021. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!