Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végetért az első hét, és...

Végetért az első hét, és máris másképp látja mindenki a nyár után a hétvégék áldását. Hogy telt ez a három nap, és van, ahol már keményen belekezdtetek a tanulásba? Vannak utálnivaló oktatók? :-)

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

egyetértek veled. én is tejesen másképp látom (ahogy te fogalmaztál) a hétvégék áldását. mondjuk ehhez hozzátartozik hogy kollégista lettem, szóval csak ilyenkor vagyok itthon.

Hát a tanulásba már elég keményen belekezdtünk 2. nap 2 dolgozat. hétvégére már 5 tantárgyból házi vagy tanulnivaló. Utálni való oktaót nem ismerek mert 3 napja járok a mostani sulimba. Ja de van a tesitanár na ő utálni való. De nagyon nagyon xD

2010. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig untam a nyári napokat,de már hiányoznak...
2010. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak várom, hogy kezdődjön, mert az egyetemen csak jövő héttől van tanítás. De én nem bánnám, ha már mehetnék, szakot váltottam, és nagyon kíváncsi vagyok mindenre :) Csak azt lesz nehéz (újra) megszokni, hogy korán kell kelni.
2010. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!