Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány napot igazolhat a szülő...

Hány napot igazolhat a szülő egy tanévben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő szerintem. Nálunk évi 3-at lehetett, de volt egy ismerősöm, akinek félévente lehetett 3-at, szóval összesen 6-ot egy évben. De szerintem 3 az általános. Viszont a házirendben biztos írja, csekkold le.
2021. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebben 3 volt nekem (általános és középiskolában is), viszont amikor 2 éve OKJ-n voltam, ott azt mondták, hogy az országban együttesen 5 lett a szülő által igazolható nap (általános és középiskolában is).


Aztán lehet, hogy csak abban a suliban. De a 3 az tuti.

2021. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarják emelni amúgy, mert az orvosokat túlterheli, hogy minden kis hülyeséggel odamennek. Nem tudom ebből mi lett, de amúgy 3-at lehetett általánosban nekünk, középben meg félévente 3-at. 18 éves kortól pedig már magadnak igazolhatsz, nem kell a szülő.
2021. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!