Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megérné egyetemet váltanom?

Megérné egyetemet váltanom?

Figyelt kérdés
BME-n vagyok biomérnökin de úgy érzem nem érek fel az elvárásokhoz. El tudnám végezni, de jóval lassabban mint a mintatanterv, és azon gondolkozom nem lenne-e jobb ha átmennék egy másik, könnyebb egyetemre ugyanerre a szakra, mert szeretnék ezen a területen maradni, viszont a sok beugró meg szívatós zh a tűrőképességem felső határát súrolja.

2021. nov. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én Szegeden végeztem biomérnökként és sajnos azt kell mondanom, hogy itt is zh-k, állandó tanulás van/volt.... Szóval nem éri meg átmenni én úgy gondolom. :/
2021. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeged elég nívós egyetem, inkább valami gyengébb pestire gondoltam, pl Szent István Egyetem
2021. nov. 12. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább maga a szakon gondolkodnék el.


Ha ez a téma érdekel én inkább villany alapképzést csinálnék és mscre egészségügyi mérnökit. Szerintem anyagilag jobban megérné.

Habár ha valamiben jó vagy akkor magasra jutsz előbb vagy utóbb.



Egyébként megnyugtatlak: saját véleményem szerint max a végzés utáni első munkahelyen ha megnézik, hogy hol végeztél. Utána már a munkatapasztalat lesz a lényeg. Szóval ha emiatt félsz a váltástól akkor én a helyedben nem izgulnék ezen.

2021. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretnék ezen a szakon maradni, laborban szeretnék majd dolgozni lehetőleg környezetvédelemmel kapcsolatos téren

Villany nagyon nem az én területem, nincs hozzá affinitásom


Viszont az megnyugtatott hogy ezek szerint nem számít annyit hogy hol végeztem mint hittem

2021. nov. 15. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!