Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dietetikus szakot melyik...

Dietetikus szakot melyik egyetemen ajánlott tanulni?

Figyelt kérdés
Dietetikus szakot végző vagy hallgatő emberek véleménye érdekelne, melyik iskolát ajánljátok és miért, esetleg melyikkel milyen tapasztalataitok voltak. Köszönöm szépen!!

#egyetem #PTE #SOTE #dietetikusszak
2021. nov. 8. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Összehasonlítási alapom nincsen, de én a Semmelweisen vagyok :) És aki azt állítja, hogy szívatnak, meg a vidéki egyetemeken családiasabb a hangulat, nem igaz. Itt is emberből vannak az oktatók, és van 1-2 tantárgy (élelmiszer és biokémia pl.), ami nehezebb, vagy az tanár nem annyira jó, de abszolút teljesíthető. Szóval ha szeretnél a Semmelweisre jönni, nyugodtan, segítőkészek a tanárok is és abszolút teljesíthető szakirány <3
2021. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!:))
2022. febr. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!