Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A piliscsabai Páduai Szent...

A piliscsabai Páduai Szent Antal Iskola milyen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki hová viszi a gyermekét itt a Pilisben. A Páduai Szent Antal Iskola mellett nagyon sok negatív kritikát hallok, de a többi itt szerintem még rosszabb. Menjünk másik településre?

2021. nov. 14. 16:46
 1/3 jelenszky válasza:
Szerintem menjetek másikba. Abba az iskolába ne is jelentkezz, csak kizárólag ha hiperaktív tagjai vagytok a helyi belterjes plébániának, mert anélkül kicsi az esély, és kereszténynek aligha nevezhetö hozzá(d)állással fogsz találkozni...
2022. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pilisjászfalui Dózsa György Általános Iskolába járnak a gyermekeink. Piliscsabán lakunk, mi is informálódtunk a beiratkozás előtt, és ez volt a legésszerűbb választás nekünk. Mi nem a piliscsabai plébániára járunk, így a Páduai Szent Antal Iskola kiesett, arról mindenki azt mondta, a helyi plébános dönt, hogy kit vegyenek fel, és aki nem hozzá jár, az kiesik. Nem túl keresztényi, és nagyon sok a negatív vélemény. Ami még jónak tűnt, az esztergomi Mindszenty József Katolikus Általános Iskola. Az sokkal elfogadóbb felfogású hely.
2022. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már lehet hogy késő, de a páduai szent antal iskolába nehogy beíratkozzatok!!! A szomszédunk onnan szó szerint elmenekültek, olyan rossz volt. Túl szigoró, kb 18. századi felfogást meséltek nekünk.
2022. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!