Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 17 évesen szülő nélkül ki...

17 évesen szülő nélkül ki tudok iratkozni iskolából?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok teljesen ki vagyok már készülve tudom hogy ezzel elb#szom az egész életem de nem tudom ezt tovább eltűrni hogy bántanak a suliban..(külsőm miatt)

sose ártottam senkinek sem egy k#rva szóval se

de mivel új vagyok ezért gondolják jó hecc bántani a másikat olyanokért amikről nem is tehet az ember..


2021. nov. 20. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
18 eves korig kell szuloi alairas a kiiratkozashoz
2021. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiiratkozni nem tudsz, de különösebben nem tudnak mit kezdeni azzal, ha simán nem vagy hajlandó bemenni.
2021. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

1 évet akárhol ki lehet bírni. Komolyan.

Tönkre tesznek 1 évet az életedből. Erre te odaadod nekik az egész életed?

Akkor ők szemetek, de te meg szimplán hülye vagy.

2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy hívő iskola, gimi? engem is végig szívattak, aztán a másik suliban (ami már egyházi volt) is akadtak ilyen emberek, de őket rögtön kirúgták, sztem érdemes lenne elgondolkodnod:)
2021. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológus?

[link]

2021. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kedves 3-as légyszíves gondolj bele a helyzetembe:)
2021. nov. 20. 17:07
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Belegondoltam. 2 opció:


1. van egy szar éved, minden napod pokol, leérettségizel és továbblépsz a jövőd felé


2. van egy szar életed, se érettségid, se semmid, mert mások genyók voltak veled. Kinek a hibája, hogy közmunkás leszel? Szerintem a tiéd.


Mindenki a maga tettéért felelős! Ők azért, mert szemetek, te azért, hogy mit kezdesz vele! Azzal, hogy elmész a suliból és semmire se jutsz, nem őket bünteted meg, hanem saját magadat! Te magad mondtad, hogy szart se csináltál, akkor miért magadat bünteted meg?


Jelentsd az igazgatónál, amit csinálnak, vágd pofán, akármi! Vagy ne csinálj semmit! De ne a saját életed tedd tönkre azért, mert mások nem úgy viselkednek, ahogy kellene!

2021. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben voltam, egyszerűen képtelen voltam bemenni még 1 napot, egyszer úgy mentem haza hogy soha többé nem megyek be abba az iskolába. Ez így is lett, de átiratkoztam egy másikba, anyám ment be kiiratkoztatni.

Egyébként ne hagyd ott a sulit szerintem, csak iratkozz át estire vagy menj másikba vagy legyél magántanuló ha kiadják.

2021. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"teljesen ki vagyok már készülve ... nem tudom ezt tovább eltűrni hogy bántanak ... (külsőm miatt) ... olyanokért amikről nem is tehet az ember.."

Miért? Hogy nézel ki szerintük? És szerinted?

És hogyhogy új vagy 17 évesen? Miért kellett menet közben iskolát váltanod?

2021. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkkel nem lehet megbeszélni hogy atiratkozz? Nélkülük nem lehet 18 éves korodig. De: ha nem vagy tanköteles és nem jársz be, tehát lógsz, akkor a suli 30 vagy 50 óra után kiír. De előtte értesítik a szülőket is, ami nem kellemes.
2021. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!