Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államvizsga, szakdoga és...

Államvizsga, szakdoga és bukott tárgy?

Figyelt kérdés

Előző félévben elmaradtam egyvtárggyal (megbuktam belőle), tehát idén febettem újra.

Viszont ez az utsó félévem, most írom a szakdogát és januárban államvizsga.

Ha ne adj isten megbuknék a tárgyból, de pl a szakdogát már leadtam (1 hét múlva kell, vizsga pedig csak 3-4 hét múlva lesz) ,akkor mi történik. Sajnos az egyetem 0%ban tájékoztat.



2021. nov. 21. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, megvéded abban a záróvizsga-időszakban, amikorra le tudsz vizsgázni az elmaradt tárgyadból. Pl most megbuksz, tavasszal átmész, akkor a tavaszi időszakban véded meg a szakdogát és teszed le az államvizsgát.
2021. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,de mi lesz a leadott szakdogámmal?
2021. nov. 21. 16:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint újra le kell akkor adnom,konzulenst választani,stb? Vagy ez már így leadva marad akkor is,ha bukok a tárgyból?
2021. nov. 21. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Milyen tájékoztatást akarsz? Világos, hogy minden tárgyat teljesíteni kell az abszolváláshoz. Államvizsga csak ezután jöhet. Olvasd el a vizsgaszabályzatot, nem ártana.
2021. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog "elveszni" a szakdoga, ha leadtad, le van adva, legfeljebb a védést csinálod később. Nem kell újra leadni vagy konzulenst választani.
2021. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Kizártnak tartom hogy ha bebaggyogsz a to-ra, elhajtanának. Menj be és kérdezd meg face to face.
2021. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!