Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén mármint...

Szerintetek idén mármint ebben a tanévben hol lesz távoktatás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Nem arra gondoltam. :)
2021. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy lesz, sőt jövőre is, akár egyetem, akár gimi. Szerintem már örökké játszadozni fognak az emberekkel. Nonszensz egy kicsit azért, minden évben ilyenkor kezdődik a nátha szezon, a korábbi években nem volt probléma, ha az iskola 3/4-e hiányzott, valódi tünetekkel, mint láz, köhögés, orrfolyás, stb. Na mindegy, lényegtelen, saját véleményem, nem kell egyetérteni.
2021. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

"saját véleményem, nem kell egyetérteni"

:D ez anelkul is egyertelmu, hogy ide irnad

2021. nov. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy lesz, nagyon sok a beteg, de érdekes első hullámnál pár fertőzötnél már hazaküldtek mindenkit. Ma meg napi 150 hallotnál kutyát se érdekel az egész. Mintha meg lenne mondva ne foglalkozzatok semmivel.
2021. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

"érdekes első hullámnál pár fertőzötnél már hazaküldtek mindenkit. Ma meg napi 150 hallotnál kutyát se érdekel az egész. Mintha meg lenne mondva ne foglalkozzatok semmivel."

Vagy inkább mintha eltelt volna azóta bő másfél év, ami alatt egy halom információ összegyűlt a vírusról is, meg arról is, hogy hogyan lehet elbánni vele, és mintha fél éve már tömegesen oltanák a népeket - magyarul egész más a helyzet, mint az első hullám idején, akkor meg miért kéne ugyanannak történnie, mint akkor, amikor még szinte senki nem tudott semmit se?

2021. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
74%
Hát szerintem nem lesz, bár nagyon sok a beteg, nálunk már 4-5osztály karantènban van, most fogják egy osztálytársamat is tesztelni, szoval szerintem elèg vèszes már a helyzet
2021. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%

"nálunk már 4-5osztály karantènban van"

Na de hány osztály van összesen?

2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is vészes a helyzet és indokolt lenne. Csak már sok fejben lecsengett az aggódás a vírustól, úgy akarják kezelni mintha már nem is lenne veszély. A kormány meg úgy látta, ezek az emberek vannak többen így az ő jókedvükért (na meg a gazdaságért is) úgy viselkednek mintha minden a legnagyobb rendben lenne, miközben amúgy az orvosi kamara is figyelmeztetett, hogy baj lesz ha így folytatják.
2021. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Csak a rezsi költségek miatt tartanám indokoltnak az iskolák bezárását egy 2 hónapra kb. Persze, hogy azt mondják, hogy nagy a baj, nem fogy a vakcina. Ne gondoljuk, hogy az OK-nak is csak 1 élet számít. Egy frászt. Pénz beszél, kutya ugat. Erősíteni kell az immunrendszert, s mindennap mozogni 1.5 órát a tévé nézése helyett. Tisztelet a kivételnek, de lássuk be, hogy mi az igazság az emberek általános EÜ-i állapotával kapcsolatban, az tényleg katasztrófa.
2021. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%

Bírom, ahogy szept 1.óta képesek ezt naponta megkérdezni, és nem fáradnak el:-)

Sok a reménykedő, hogy lehet majd otthon lustálkodni, de szerintem nagy lesz a pofáraesés:-)

2021. nov. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!