Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A II. Rákóczi Ferenc Gimnázium...

A II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumról (Budapest) kérdezném, ha valaki odajárt/jár, vagy megbízható forrásból tudja, hogy a 6. illetve a 8. oszt. után odajárók egy épületben vannak, vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem annyira szerencsés, ha a kisebbek a nagyobbakkal együtt vannak, a korosztályos különbségek (érettség, kisebbek hangoskodása, egyéb dolgok) miatt. Mit gondoltok erről? Köszi, ha megírjátok a véleményeteket.

2021. nov. 23. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy épületben vannak.

Nem hinném, hogy problémát jelentene. Amúgy sok gimnáziumban van egy épületben 6 és 4 évfolyamos képzés is, azon a környéken pl. Városmajoriban, Móriczban, Árpádban.

2021. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jött egy darabig vmiért értesítés, hogy jött válasz, csak most láttam. Gondolom ez egyénfüggő...van, akinek jó, van, akinek meg nem, ha a kisebb korosztállyal együtt van. Saját tapasztalatos hozzászólást még nem kaptam, ki-hogy élte meg. Köszi szépen a válaszodat!
2021. dec. 6. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!