Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen több szak is részt...

Egyetemen több szak is részt vesz egy órán?

Figyelt kérdés
Egyetemen egy karon ugyebár egymáshoz közelálló szakok vannak, így gondolom nem tartják meg minden szaknak ugyanazt az órát, hanem egyszerre mennek, ez így van? Vagy egy órán csak egy szak vesz részt?

2021. nov. 24. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltak olyan óráink, amin más szakon lévők is részt vettek
2021. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági karon például vannak olyan tárgyak, amelyek minden szaknál a mintatantervben benne vannak, így ott az előadásokon mindenki együtt van, szemináriumokon vannak kisebb csoportok. Más karról nem nagyon tudok nyilatkozni
2021. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen órám, de ha jól tudom jövőre lesz. (Már csak kötválok vannak hátra, minden kötelezőm megvan) Mondjuk az én szakom elég kakukktojás, nem ez a jellemző.
2021. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvszakos vagyok és volt ilyen tárgyam, de nem volt túl gyakori. Nálunk az alapozó tárgyak is inkább külön-külön voltak minden szaknak, egyedül a filozófia volt közös. Annyi, hogy sok közös óránk van a tanári szakosokkal, de az egyértelmű. Illetve szoktak lenni olyanok is, akik csak szabválnak veszik fel, de az megint más.
2021. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógusnak tanulok, a pszichológia jellegű kurzusokon együtt vagyunk a tanítósokkal és az óvodapedagógusokkal.
2021. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah nálunk volt olyan óra ahol 4 szak is ott volt. Összesen több mint 800-an voltunk.
2021. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!