Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El fognak tűnni a dolgaim az...

El fognak tűnni a dolgaim az iskolai microsoft fiókból?

Figyelt kérdés

Érettségi után történik valami az iskolai office 365 fiókkal?

(***[kukac]sulid.hu-s címről)

Sokféle verziót el tudok képzelni, mi lehet a fiókkal, az is lehet, hogy bármi...!?



2021. nov. 27. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Minden ami rajta van egyik napról a másikra elveszik.
A tartalmak megtekinthetőek lesznek, de se letölteni se szerkeszteni nem lehet.
A tartalmak megtekinthetőek és letölthetőek lesz, de szerkeszteni nem lehet.
A tartalmak ugyanúgy szerkeszthetőek maradnak. (semmi nem változik)
Magánszemélyként fizetve tovább lehet használni, de ha nem fizetsz elveszik minden.
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én iskola nélkül is használom az office-os alkalmazásokat, és általánosban lett meg nekem ez. Most gimis vagyok, és még mindig tudom használni.

Szóval nem hiszem, hogy el fog tűnni :D. Ez a te fiókod. Főleg, hogy minket meg is kértek, hogy változtassuk meg a jelszót, amit először nekünk adtak.

2021. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bár ameddig közoktatásba járunk én is biztos voltam benne, hogy megmarad, az utána lévő dolgok érdekelnek. (pl ha valaki nem megy gimi után egyetemre) Jelszót meg persze, kellett módosítani, de attól függetlenül a felületre az előfizetést továbbra is fentről érkezik nem?

(Mégegyszer köszönöm a választ, nem kifogásolni akarlak, csak érdekel...)

2021. nov. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!