Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Majd gimiben hogy baratkozzak?

Majd gimiben hogy baratkozzak?

Figyelt kérdés

Tudom még messze van, de egy kicsit beparáztam. Eddig bárhova kerültem egyedül egy új közösségben pl táborok, edzések mindig már szinte az első fél órában jóba lettem pár emberrel. De a gimi első napja az nagyon gáz lesz, egyedül egy új osztályban…

Szoktak lenni mindenhol gólyatáborok? Vagy szoktak az új osztályok nyáron találkozót szervezni? Mi a szokás?



2021. nov. 29. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, túléled.
2021. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gólyatábor sulinként más. De ja, felesleges parázni. Menj oda random emberekhez és kezdjetek valamiről beszélni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak bumm barátság, ha nem még van sok más ember, ha senki akkor telefonozz XD
2021. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenki ugyanugy izgul mint te es nem csak te vagy az egyetlen uj.

en anno bementem, aki szimpatikus volt ahhoz odamentem es bemutatkoztam, beszelgettunk.

nem valami ordongos dolog.

en nem, de az osztalybol paran mar talalkozgattak nyaron igy “osztalytali” szinten amikor mar megvolt az osztalycsopi es tudtuk kik lesznek az osztalytarsak.

mondjuk nekem szerencsem volt, mert egy osztalyba kerultem olyanokkal akikkel egy altalanos suliba alsoba egyutt jartunk (en utana masik altalanosban folytattam a felso osztalyt)

ne izguld tul, veluk leszel 4 evig igyis-ugyis. de tenyleg konnyen oldodik a feszko, es tokre jo lesz :)

2021. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
jól
2021. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egyedül egy új osztályban"

Nem, mindenki új lesz. És gólyatáborban miért nem izgulnál?

Ugyanúgy megy a barátkozás, mint a táborban és edzésen. Mi lenne másmilyen?

2021. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!