Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogosan buktattak meg negyedev...

Jogosan buktattak meg negyedevkor?

Figyelt kérdés
Szoval tortenelembol irtam egy ropdolgozatot es feltetelezte h csaltam ezert 1-est irt be. Nem foglalkoztam ezzel kulonosebben. De ez lett az egyetlen jegyem negyed evkor es igy 1-re lettem lezarva. Most pedig javito vizsgaznom kell.. 1 jeggyel valoban lezarhatnak?
2021. nov. 30. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a negyedév? Ilyen hol van?
2021. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ismerek ilyen rendszert, de nyugodtan lehet ilyenkor szólni az osztályfőnöknek.

Nincs olyan, hogy "feltételezte" vagy elkap vagy kihív következő órán felelni ugyanabból az anyagból és kiderül a turpisság, de olyan hogy "feltételezek" valamit nem létezik.

2021. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem foglalkoztam ezzel kulonosebben."


Szóval nem csaltál, ennek ellenére téged nem zavar, hogy csalónak tartanak?


Csak én érzem ezt furcsának?

2021. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadikos vagy?

Egyáltalán Magyarországon jársz suliba?

2021. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat igazabol osztalytarsam diktalta le a dogat és sok valaszt nem ertettem es az egesz satirozassal lett tele. Miutan pedig megirtuk a dogat nem szedte be hanem elmondta a jó valaszokat és azt mondta hogy ugy is fogja latni ha valaki utolag irta be a jó valaszokat. Ezaltal feltetelezte hogy en ezt utolag csinaltam meg. Egyebkent igen magyarorszagra jarok egy fizetos iskolaba es benne van a szerzodesbe hogyha valaki bukik az igazgato felemelheti a tandijat 600 ezer forintra. Ezert gaz egy kicsit h buktam negyedevkor. Jogos lett volna vitaznom hogy mi az hogy egyest irt ra de igazabol nem volt hozza idegzetem mert ugyis a tanarnak van igaza..
2021. dec. 2. 07:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hat igazabol osztalytarsam diktalta le a dogat.."


Vagyis csaltál, így jogos az elegtelen.

Az, hogy egy jeggyel lezárnak, kicsit fura, de a negyedéves vizsga is.

2021. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos valoban nem tanultam, alairom, de attol hogy osztalytarsam lediktalja, még nem tartom normalisnak, hogy rairjon egy egyest ugy hogy, egyebkent nem is vette eszre, es dolgozat utan a satirozasbol feltetelezte a csalast.
2021. dec. 8. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A satírozásból jól feltételezte a csalást, örülj neki, hogy nem tudja, hogy nem akkor írtad le, amikor ő mondta a megoldásokat, mert különben a haverod is bajba kerülne...
2021. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!