Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszatérhet a digitális...

Visszatérhet a digitális oktatás áldásos aranykora a következő hónapokra az afrikai mutánsnak köszönhetően?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én pont ebben reménykedem, a Mikulás hozza puttonyában a digitális oktatást, a Jézuska pedig a szóbeli érettségik elmaradását tegye a fa alá!

A megváltó omikron képében jöné el, mondá a jóslat.

2021. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon remélem, hogy nem. És hiszek is benne, hogy már nem lesz ilyen.


Egyébként elég undorító szerintem ez a hozzáállás. Konkrétan reménykedtek benne, hogy még sokan meghalnak, megbetegedések, hogy legyen mindenki bezárva 0 szociális élettel. Mindezt azért, hogy könnyebben tudjatok puskázni/kényelmesebb legyen az életetek?


És ne gyertek azzal, hogy "de nappalis egyetemista vagyok és dolgozom, brühühü". Én is ezt teszem, nincs ebbe semmi durva.

Minek tanulsz, ha nem szereted?

2021. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Így is elég sokan meghalnak és senkit se érdekel odafent. Elengedték ezt már. Ez az undorító, nem az, hogy a tinik lógnának, az természetes. A gyilkos vezetőség nem az.
2021. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

"ogy legyen mindenki bezárva 0 szociális élettel."


Soah az életben nem volt jobb a szoc életem mint a 20-as lezárás alatt. Azzal és akkor találkoztam akivel csak akartam. Hétköznap délelőtt 20-30 fős összeröffenés volt a haverokkal csak úgy nulla előszervezéssel!! ezt szervezd már meg most!! 1 hónap is kevés lenne hozzá....



SOHA NEM VOL JOBB A SZOC ÉLETEM MINT AKKOR!!! NA???

2021. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy ez az, akinek az iskola kell ahhoz hogy szociális élete legyen annak nincsenek valódi barátai. Csak gondolom sulin kívül nem akar veled senki találkozni 😂
2021. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Áldásos aranykor? Tömeghalál? Te is tudod mit kívánj!
2021. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
6. Nem egyértelmű h a kérdező az oktatás módjára gondolt? ne játszd az idiótát pls
2021. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A digitális oktatás a legjobb járványügyi szempontból is. Pont titeket nem érdekelnek a halottak, csak maradjon nyitva a dizsi meg a bulika hely... Nehogy mán korlátozva legyetek. Empátia 0 bennetek.
2021. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Én játszom az idiótát? Napi 200 ember meghal, de én vagyok az idióta?

Lehet itt aranykorozni, de a lényeg, hogy ez MILYEN ÁRON megy!

2021. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem iskola kell hozzá, de pl kollégium nem árt, mert kicsit nehéz úgy leutazni egy városba hogy reggel 5 után lépsz ki, és 8-ra hazaérsz. Persze néha megoldottuk, de teljesen más az, ha két városban is vannak barátaim, akikkel rendszeresen találkozom, mint az, hogy egyben.

Plusz ha már a bezárás mellett érveltek kicsit fura,hogy a szociális életetek pedig életre keltitek. Mondjuk én az online oktatás negyedét karanténban töltöttem, mert covidos volt valaki a családból.

Nincs nyitva semmi, nem tudom űzni a sportomat, nincsenek koncertek, nincsenek próbák stb. Nem 0 lesz a szociális életem, de jelentősen romlik. Köszönöm, nem kell aggódni, kedvelnek engem a csoporttársaim, csak mindenki más városban él.


Itt ebben a kérdésben nem arról van szó, hogy veszélyes a vírus és zárni kéne. Itt arról van szó, hogy zárjunk, és ha kell, akkor haljon meg ezért még sok ember. Illetve arról, hogy zárjunk, hogy bulizhassak. És ez igenis elég gáz. Más kérdés, hogy mennyire jó vagy nem jó a kormány járványkezelése.

2021. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!