Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mit jelent az, hogy...

Egyetemen mit jelent az, hogy egy tárgyat másodkurzusként kell felvenni? Egy nyelv óráról van szó 1, és 2. féléves tárgy

Figyelt kérdés

mivel az első félévemre valószínű nem kapok aláírást azt írja az egyetem oldala hogy akkor második félévben másodkurzusként kell felvennem, ez pontosan mit takar? Azt jelenti hogy az első félévem nem sikerül de mivel nem előfeltétele a 2. félév elkezdésének így felvehetem rendesen második félévben a nyelv II. és emellé kell még megcsinálnom az első félévet?

Segítsetek légyszi elég zavaros nekem :(



2021. dec. 1. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem előfeltétel, akkor felveheted, ez a második tárgyfelvételed lesz ebből a tárgyból.
2021. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!