Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri egyetem építészmérnöki...

A győri egyetem építészmérnöki karára készülök. Milyen évvégi jegyeket vesznek ott figyelembe?

Figyelt kérdés
Láttam a honlapon hogy miből lehet emelt szintű érettségit tenni, de akkor ezek szerint azokat is számítják bele ugyan úgy felvételi pontba?

2021. dec. 1. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A felvi.hu-n nézd meg a pontszámítás lehetséges módjait, érthetően le van írva. Több más fontos tudnivalóval együtt.
2021. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te is oda jársz ha egyáltalán tanulsz még?
2021. dec. 1. 23:16
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Képzeld el én már szereztem diplomát, azért tanácsoltam a felvit, hogy képbe legyél. Az egyetemen is mindent magadnak kell majd intézni, senki sem fogja a kezed.
2021. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés volt, mégis honnan kellett volna tudnom. Amúgy meg ez az oldal arra van, hogyha valamit nem tudsz, akkor kérdezz. Ha meg nem tetszik lehet tovább görgetni, nem kötelező válaszolni.
2021. dec. 2. 12:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó két évi matematika, irodalom, nyelvtan, történelem és idegennyelv.

Emellett egy darab természettudományos tárgy utolsó két évi, vagy 2 darab természettudományos tárgy utolsó évi eredményét.

2021. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
2. vagyok. Azért írtam a fentieket, mert még sok olyan infot is találsz,ami szükséges lesz. De ilyen arrogáns nem lennék, ha csak ennyi eszem lenne. Szánalom.
2021. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy a lekezelő stílusodra ugyan úgy reagáltam :D szánalom xDD

Bocsi, hogy meg mertem kérdezni a fentebb említett dolgokat. Mekkora pancser vagyok.

2021. dec. 2. 14:47
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Jól írod kérdező!
2021. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣
2021. dec. 2. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a felvi.hu a biztos forrás. Ezen felül építészeknek ugye van felvételi rajzból. Van rálátásom ezen képzésre, nem szakiranyú szakközépből érkezve az eleje jó nehéz lesz. Műszaki rajzok miatt amugyis nagyon időigényes képzés, pláne úgy,hogy ha neked az teljesen új terület lesz. Mondjuk ennyit belefeccölni egy építő vagy építész mérnöki képzésbe szerintem sajnos meg sem èri. Mondom ezt, hogy ebben dolgozom, de bánom. Vannak jóval megbecsültebb mèrnoki területek ezeknél.
2021. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!