Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetséges, hogy...

Hogyan lehetséges, hogy valaki 9.-ben 6 tantárgyból bukásra áll?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es gimnazista és nekem sem túl fényesek a jegyeim, de legalább nem állok bukásra. Osztálytársamnak pedig 6 tantárgyból van karója eddig. A vicc az, hogy általános iskolában jeles volt és a központija is elég jól sikerült (73 pont). Nem értem mitől csúszhat le valaki ennyire....

2021. dec. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet történt valami családi probléma, de csak a jegyein látszik meg.
2021. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tanult, vagy van olyan ok, ami miatt nem tudott készülni. Az is elképzelhető, hogy túl nagy volt a váltás és nem tudta a tempót felvenni.
2021. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

1. Lóg

2. Nem érdekli az egész, pedig a tudása megvan

3. Cikinek érzi, ha jól teljesít, lehet, hogy piszkálták

4. Valami trauma érte

5. Egyéb dolga van, pl dolgoznia kell, versenysportoló, gyerekszínész stb.

2021. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
És aki MINDEN TÁRGYBÓL BUKÁSRA áll kivéve a ének rajz? Abból is csak azért nem mert nem buktatbka ezen tárgyakból így megvan a kegyelemkettes... Na ahhoz mit szólsz? gyerekem osztályában van ilyen is.
2021. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!