Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE dietetikások, első évben...

SOTE dietetikások, első évben milyen tantárgyaitok vannak?

Figyelt kérdés

néztem az oldalon, de csak 1 félévre mutatja az órarend, de összeszámoltam és nagyon sok tárgy van 14 vagy több, ez egy félévre van, vagy kettőre összesen? illetve hány kreditetek van egy félévre?

leginkább 1. 2. félév érdekelne

köszi!



2021. dec. 10. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
14 tárgy nem olyan sok egy félévre,hanem inkább általános, van hogy ennél több is van. Ez általánosságban minden szakra igaz.
2021. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nálunk debrecenben csak 9 van, és összeszámoltam, csak 1 kredittel van nekünk kevesebb ebben a félévben összesen, szerinted ez problémát jelenthet átjelentkezéskor? ilyen lényegesek mint pl anatómia, ápolástan, kémia, élelmiszerkémia nálunk is van csak a többi tárgy nem tudom mennyire fontos, hogy abba esetleg belekötnének e?
2021. dec. 10. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább kevésbé jelentős tárgyaknál fordul elő az, hogy nem fogadják el a krediteket, holott kb. ugyanaz, csak más néven, de nyilván ez nem akadály az átjelentkezéshez.
2021. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!