Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyetemi tárgynak előfeltét...

Ha egyetemi tárgynak előfeltétele van akkor a kettőt lehet egy félévben csinálni?

Figyelt kérdés

Például ha Büntetőjog 2.-nek előfeltétele az 1 (aláírásom van + egyes vizsga) attól még felvehetem a 2-t? És egy vizsgaidőszakban lehet megcsinálni mind a kettőt? Nyilván 1-el kezdve.


Köszi.



2021. dec. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
hello,szerintem megpróbálhatod kérvényezni,de ha konkrétan úgy van megkomponálva, hogy ráépül, és oda van írva, hogy előfeltétele, hát, nem tudom, mennyire szokták, szerintem nemannyira szokták engedni, de én nem értek hozzá,de szóval szerintem megpróbálhatod kérvényezni,ha akarod. pl ha megírod,hogy kevesebb félév alatt, egyéni tanrenddel akarnád végezni, vagy nemtom, deszal én nem értek hozzá.
2021. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk van olyan, hogy "gyenge előfeltétel", azokat lehet egyszerre csinálni, ezek külön jelezve vannak. De az előfeltétel azt jelenti, hogy teljesítened kell előtte.
2021. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
AHOGY A 2. írta. Attól függ, hogy gyenge vagy erős előfeltételes a tárgy.
2021. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A BJ2-nek erős előfeltétele a BJ1, de egyébként a honlapon megtalálod, hogy minek pontosan mi az erős, vagy gyenge előfeltétele. Meg amúgy a sorszámozott tárgyak mindig egymásnak az előfeltételei az ÁJK-n (kivéve a PJ tárgyakat mert azok random sorrendben vannak számozva és nem mindegyik kötődik az előtte lévőhöz).
2021. dec. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!