Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki külföldön csinál...

Ha valaki külföldön csinál foglalkozásdoktorit, akkor azt Magyarországon használhatja a hivatalos neve részeként?

Figyelt kérdés

Ezek a "kisdoktori" képzések csak két évesek, szemben a nagydoktori PHD képzés 4 évével.


A kérdés,hogy ha ilyet elvégez valaki, hordhatja-e Magyarországon hivatalosan a Dr megnevezést?Működhet-e ez a kiskapu?


Szeretek kutatgatni is, erre rájöttem, amikor MSC-t csináltam.Viszont a presztízst is szeretem.Szeretném, ha doktor Úrnak hívathatnám magamat.



Például Schmitt Pál is doktor és nem csak kisdoktorija van vagy volt és neki is a neve része.

Tehát nála is volt egy olyan kiskapu,hogy akkoriban csinálta, amikor még a név része volt.


2021. dec. 13. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Harmadszorra teszed fel ezt a kérdést. Keress már valamit hobbit inkább és engedd el ezt. Senki nem fog téged leborulva doktorurazni, amint megtudja, hogy nagy egód miatt lettél a zabhegyezés doktora.
2021. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!