Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet 2x érettségizni ugyan...

Lehet 2x érettségizni ugyan abból?

Figyelt kérdés
Például 11. osztályban tavasszal emelt infózok, aztán ha az nem sikerül olyan jól, akkor meg lehet próbálni 12. őszén is?
2021. dec. 16. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, de ebben az esetben én azt a megoldást ajánlom, hogy előbb a közepet csináld meg, mert ha az emelt infó nem sikerül, akkor hiába jössz rá, hogy jobb lenne egy közép, vissza már nem tudsz menni, csak az emelt marad, mint lehetőség. Illetve azza számolj, hogy (ha jól tudom) a harmadik próbálkozástól már fizetni kell érte.
2021. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Informatikai technikumban tanulok, szóval sokat készülünk az érettségire, az emelt is menni dog szerintem. Csak ha például 80 százalék alatt sikerülne, akkor megpróbálnám megint, mert minden pont kéne nekem, hogy bejussak az ELTE-re :D
2021. dec. 16. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak fizetni kell érte. Kb 40k.

A kiskapu, hogy ha rossz az írásbeli, szóbelin megbuktathatod magad (pl nem jelensz meg) és mehetsz újra ingyen.

2021. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik szakra szeretnél jelentkezni ELTE-n belül? Én programtervező infomatikus Bsc-re járok, és bár nem egy leányálom,(ahogy az egyetem többi szakja sem) nagyon tudom ajánlani.
2021. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Programtervező informatikusnak jelentkeznék.
2021. dec. 18. 10:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Az osztályfönököm azt mondta, hogy nem lehet megint emeltezni.
2022. jan. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!