Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Mechwart Szakközépiskola...

A Mechwart Szakközépiskola mennyire erős?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Nagyon erős
Erős
Kissé erős
Gyenge
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Gyenge mint a harmat. Nem a jövő értelmisége jár oda.
2021. dec. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Informatika téren is gyenge?
2021. dec. 17. 21:37
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Nagyobb a füstje mint a lángja. Igéyntelen fiúiskola!


Normalis gimibe menj, ahol scajok is vannak. nem kell elstréberkedni a gimis éveket, az informatika meg streber targy!

2021. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tanulj meg írni.
2021. dec. 17. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Tanulj meg normális kérdést feltenni! Kis pimasz! Töki! Mechwart bar gyenge streber suli de nekd meg az is erőss
2021. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondom, tanulj meg írni.
2021. dec. 18. 12:28
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez sok mindentől függ.

Középiskola része érdekel vagy inkább az érettségi utáni képzések?


Off:

Csak egy kis említés a társaságról a suliban:

Ha te szeretnél jó baráti kapcsolatokat kialakítani úgy, hogy ez ne merüljön ki a sulis beszélgetésekben és az online játékokban akkor nem neked való hely. Szerintem igenis fontos egy sulinál, hogy jól érezd magad mert, ha ilyen téren okés neked akkor valszeg jobban is fogsz teljesíteni.


On:

A nehézsége inkább a tanárok miatt van, a középsulis részén bőven akadnak szivatós/kötekedős tanárok. (Én nem ide jártam középsuliba de sok ismerős mesél "jó" dolgokat róluk.)

Az érettségi utáni nappali képzésre viszont jártam, és ott is találkoztam egy érdekes kiöregedett "kiváló informatikussal", aki a felgyülemlett stresszt az osztályon vezette le, persze olyan arrogáns stílusban, hogy néha igazán átdeformáltam volna az arcát.


Nagyobb a sulinak a füstje, mint a lángja. Még egy menzája sincs. Kivűlről még most is olyan, mint ha most élné át a Sztálingrádi ütközetet. Nagyon konzervatív a vezetőség és a tanárok, könnyen kipécéznek, ha nem felelsz meg a társadalmi normáknak(festett haj stb. elég nagy hátrány).

Én biztos nem választanám középsulimnak ha most lennék 8.-os, mondjuk én extrovertált vagyok amúgyis :). Szerintem annyi extrát nem ad, mint amennyire felkapják az emberek a fejüket mikor említed, hogy a Mekibe jártál.


De ha úgyérzed, hogy neked minden álmod a Mechwart akkor hajrá, nem vészes suli csak a tanároknak van egy bizonyos stílusuk(tisztelet a kivételnek).

2021. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanezt írtam én is csak röviden amug y kb ez van mint az elottem szóló irt
2021. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Van itt most olyan aki a Mechwartban tanul?
2021. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Én oda jártam és szerettem
2021. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!