Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesterzsébeti közgazdasági...

Pesterzsébeti közgazdasági szakk. és sz. Iskola jó suli?

Figyelt kérdés
Ugyértem nem éppen arra vagyok kiváncsi hogy milyen színvonalú az oktatás, hanem hogy mennyire vannak jó programok, kirándulás ilyesmi, hogy mennyire laza.
2010. szept. 6. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Pesterzsébeti vagyok...A suli mellett lakok :)

Nos,ugye közgasdasági,nagyon kell a matek,sokan akik odajárnak,nagyon dícsérik,szeretik. Nem a legerősebb suli,de azért megvan a színvolnal.

De én ugy csináltam hogy felvettem MSN-re egy oda járó diákot(nem erről a suliról van szó). Nem harapott :) Mindenre válaszolt. Sztem inkább örülnek h tőlük érdeklődsz :)

2010. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
7 éve odajártam...Lenne mit mesélni...Volt egy matektanárnő, aki térdelve könyörgött az osztályunk előtt, krétát evett.....Teljesen kikészítettük.....Még abban az évben otthagyta az iskolát.
2010. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mia_may válasza:
most megyek 10.-be és naaagyon szeretem ,színvonalas iskola de nem annyira erős , egy két tanár van aki meg követeli a tananyagot nagyon de jogosan . Kirándulások között akad jó pár ,iskolán belüli programok pl. versenyek ,ki mit tud illetve a Varga est :) . Külföldi lehetőségek télen Bécs és Pozsony. és olasz testvér iskolánk tanulóival csere-diák program! Megéri ide jönni :)
2012. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általános iskolába többet tanítottak mint abban a .. :)
2016. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!