Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyíregyházi Vásárhelyi Pál...

A nyíregyházi Vásárhelyi Pál Technikumba (ÉVISZ)-be hány ponttól vesznek fel?

Figyelt kérdés
Az amire én kíváncsi vagyok, az az, hogy hány pont volt eddig az átlag és, hogy mennyit kellene elérnem ahhoz, hogy felvegyenek engem oda.

2021. dec. 19. 23:09
 1/4 anonim válasza:
ha van egy 4.1-4.2 átlagod, meg egy 45-50 pontos központid akkor már be fogsz kerülni. eléggé érdekes hely, mert egyszerre egy gyűjtőgettó, és egy jó suli. szakoktatóból hiány van, közismeretet elvileg nyomatják
2021. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az én átlagon 4,7-es, meg vagy 60-70 pontot szeretnék elérni majd a felvételin. Nyílván ez nem így van, hogy szeretnék, hanem, hogy mennyit tudok. Köszönöm a válaszodat!
2021. dec. 24. 03:13
 3/4 anonim válasza:
ilyen átlaggal és ilyen központival én nem az éviszbe mennék, de te tudod
2021. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megfontolom. Köszönöm a válaszodat !
2022. jan. 6. 23:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!