Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NJE-GAMF gépészmérnök/járműmér...

NJE-GAMF gépészmérnök/járműmérnök vélemény?

Figyelt kérdés
A Gamf-ra járó vagy végzett gépészmérnök/járműmérnök bsc hallgatókat és mérnököket kérdezném, hogy mi a véleményük a gamfról és a képzésről (oktatás színvonala, orientáltsága (elmélet-gyakorlat), elhelyezkedési lehetőségek), illetve az egyetemen működő verseny csapatokról (kefo motorsport, kenji racing stb) miket érdemes tudni.

2021. dec. 20. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A GAMF egy középerős oktatási intézmény gépész területen.


Nem annyira erős, mint a BME, vagy az Óbudai Egyetem, könnyebb, mint az Audi képzése, de többet ad, mint sok "nevesincs" egyetem oktatási kara.


Viszont, munkakeresés szempontjából ugyanúgy teljesen megfelelő. Érdemes kicsit pluszba beletenni a BSC-n, dolgozni, plusz tárgyakat hallgatni, és a többi.


Az előnye, hogy korrekt készüléssel csúszás nélkül hozható az, amit kérnek és elvárnak, és hogy vannak jó német kapcsolatok, gyakornoki program.


MSC-re már máshova mennék, megpróbálnék egy OE-t, már csak a pesti lehetőségek miatt is. Az MSC már ott is könnyebb.


Röviden: azoknak ajánlom, akik szeretnének egy olyan diplomát, amivel simán el lehet helyezkedni, de félnek a BME-től vagy mondjuk az Óbudai Egyetem színvonalától.

2022. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!