Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi beiratkozáshoz...

Egyetemi beiratkozáshoz szükséges "adószámot" honnan tudom?

Figyelt kérdés
Hova van a zírva, vagy hol kell igényelni?
2010. szept. 7. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rég kellett volna adókártxát igényelned az APEHtól, 16 éves kortól lehet tudtommal.
2010. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dee, hol tudom megigényelni? Bemegyek az apehhoz , és mondom ,hogy kellene? Azt olvastam ,hogy amit kitöltök igénylőlapot, azon már rajta is lesz maga a szám(ami nekem kell) és azt máris tudom használni. Ez igaz?
2010. szept. 7. 00:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanis nekem szerdára kellene, édesanyámnak most jutott eszébe, hogy hopp, ilyenem mégsincsen.
2010. szept. 7. 00:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj be minél hamarabb, mondon az infós pultnál h adószámra volna szükséged (pontosabban adóazonosító jelre), sorszámot húzol, kitöltöd az űrlapot, és kész. Számot nem biztos, hogy egyből kapsz.


Amúgy ennyi idősen tényleg fura, hogy nincs adókártyád.

2010. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt olvasgattam, hogy elviekben, ha kitöltöttem az igénylést, amin rajta van az adószámom, és azt mindenhol elfogadják. Remélem így lesz..


De ha mégse lenne meg, az igaz nem azt jelenti, hogy nem járhato kegyetemre?(lehet hülye kérdés...)

2010. szept. 7. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor késöbb a hiányzo adatot pótolod.
2010. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!