Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsok hogy bírjam ki az...

Tanácsok hogy bírjam ki az iskolát?

Figyelt kérdés

Még van hátra 1,5 évem. Nem sok már,de ezt szeretném úgy eltolteni,hogy ne legyen mindennap szenvedés.

Szóval a gond az,hogy nincs egy barátom se akivel a szünetet eltolthetnem,mivel én vagyok az a tipikus mindenkivel jóban van,de egy barátja sincs ember,ezért sokszor egyedul vagyok,de igazából ezt már megszoktam. Van egy-két tanár akik állandóan piszkalnak amiatt,hogy nem tudom hol akarok tovább tanulni,már volt hogy az egész osztály előtt sertegetett emiatt egy tanár és ez azóta is megmaradt bennem. Tanulok,de van olyan tantárgy ami nem az erősségem,pl matek,fizika és sokszor úgy érzem emiatt lenéznek. Van olyan tanár akivel heti 3-4 órám van,és minden egyes órán gyomorgorcsom van mert olyan stílusban tartja az órát amitől én félek.

Iskola pszichológushoz jártam egy ideig,de nem segített. Mindig csak a tovabbtanulasrol beszélt és a nyelvvizsgarol. Mindenki azt várja el hogy teljesítsek jól mindenbol,de nemtudok amíg lelkileg nem vagyok jól és ezzel meg senki sem foglalkozik. Ez az egész annyira frusztráló,hogy nem tudok rendesen a tanulásra koncentralni,a jegyeim is rosszabbak. Mit tegyek,hogy kicsit nyugodtabban teljen le ez a másfél év? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2021. dec. 27. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ha gondolod írj, segítek.
2021. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Nekem volt. Biztos ki fogod bírni. Nálam az volt hogy nem nagyon szerettem volna barátkozni de valahogy mindig sikerült barátokat szerezni.

Ha szeretnél barátokat akkor menny valakihez s kérdezd meg.

Sok sikert! Remélem sok barátot fogsz szerezni.

^_^

2021. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha gondolod írj privátba, hátha tudok segíteni, én is voltam hasonló helyzetben.
2021. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!