Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE - BTK Politológia vélemények?

PTE - BTK Politológia vélemények?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék bejutni mindenképpen, de esetleg aki arra a szakra jár néhány információra kíváncsi lennék! :)

2021. dec. 30. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Haszontalan, droid szak.
2021. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Magasabb beosztásban kedhetsz majd a mekiben
2021. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: nagyon egyedi humor volt

Kivancsi lennek te mit dolgozol

2021. dec. 30. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Gyári munkás vagyok de én veled ellentétben érteket termelek már
2021. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia:) en oda járok.

Igazából kevesen vagyunk, elso évben egesz sok óra van, de siman csinálhato.

Olvasni viszonylag sokat kell. Különböző teruleteket erint (kozgaz, jog, szociologia, nki kapcsolatok stb)

Az alapdiploma tul sok mindent nem ér, mindenképp kell valami kiegeszites mellé.

2022. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Élmény volt oda járni, de politológia BA önmagában nem elég, de elvégezhető. Mit szeretnél kezdeni vele? Én a helyedben, felvennék még egy szakot. Mi érdekel? Politológia-Szociológia vagy Politológia - Szociálpolitika. Politológia BA - Nemzetközi tanulmányok BA, 12 félévet kell beosztani, annyit finanszíroz az állam, de közben az átlagra is kell figyelni, ha nem jön össze akkor átkerülsz a költségtérítéses képzésbe. Covid miatt, nem kellett figyelni az átlagot, de lassan visszahozzák.
2022. aug. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felvi. hu

Elindult, a szeptemberi jelentkezési időszak!

2022. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!