Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud olyan gimnáziumot...

Valaki tud olyan gimnáziumot ajánlani ahol elfogadó a tanárok és diákok nagyrésze?

Figyelt kérdés

Szeretnék iskolát váltani, mert nem érzem jól magam a jelenlegi sulimban. Jelenleg 10-es vagyok. Budapset és környéke lenne a legjobb. Fontos lenne hogy ne az legyen az elsődleges hogy mindenkinek kiváló jegyei legyenek,(tisztában vagyok vele hogy mindenhol vannak olyan tanárok akiknek a jegyek a legfontosabbak, és természetesen azt is tudom hogy nem elfogadó az összes ember)

Előre is köszi a válaszokat



2022. jan. 2. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" Fontos lenne hogy ne az legyen az elsődleges hogy mindenkinek kiváló jegyei legyenek"


A középiskolák felkészítenek a továbbtanulásra.

Te miről brszélsz?

2022. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

@1: Ne haragudj úgy tűnik félreérthetően fogalmaztam, úgy értettem hogy nem mindig csak azt hangoztatják hogy legyél ötös mindenből, mindig csak tanuljatok stb… Mert ez nagy terhet tud az emberre rakni.

(Nekem sincsenek rossz jegyeim, 4-5 legalábbis szerintem nem rossz…)

2022. jan. 2. 21:15
 3/3 anonim válasza:

Én a Madách Imre Gimnáziumba jártam. Voltak 5 éves (a 4 helyett) nyelvi csoportok is, annak, aki szeretett volna nyelvet tanulni. Én személy szerint 5 évig franciát tanultam magasabb óraszámban pár osztálytársammal, többiek pedig németet. De persze voltak a “sima” 4 éves évfolyamok, nekik nem a nyelvtanulás volt a fontos csak a megszokott tantárgyak, de úgy tudom angol óra nekik is volt, csak könnyebb szinten.

Nagyon nagyon szerettem oda járni, hiányzik is nagyon… 2018-ban érettségiztem:) Erős sulinak számít, felkészítenek mindenre, de mégsem olyan, hogy csak véres verejtékkel tudod végigszenvedni magad az éveken. Voltak nekem is gyengébb osztálytársaim, meg hát matekból én sem remekeltem :) De mindenkinél volt lehetőség javítani és fejlődni. Szuper jó kis osztályok alakulnak, a tanárok kedvesek, az igazgató is rettentő aranyos. Szívből ajánlom

2022. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!