Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tomori Pál főiskola kollégiu...

A Tomori Pál főiskola kollégiumát, a levelező tagozaton tanuló felnőttek is igénybe vehetik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem

Én is megszívtam ezzel. Minden héten amit levelezőn töltöttem hotel szobát foglaltam

2022. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Örültem volna, ha a kollégium két részre oszlik, egyet a nappalisok, egyet pedig a levelezőn tanuló felnőttek vesznek igénybe. Azt hittem így van. Hát, ez van :)
2022. jan. 3. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik kollégiumot sem vehetik levelezők igénybe. Ennek az az oka, hogy rengeteg embernek kéne kolesz, viszont kevés férőhely van. Úgyhogy azoknak adják, akiknek nagyobb szüksége van rá.
2022. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kollégiumnál érdeklődj! Most a Covid miatt nem tudom, hogy van, de előtte a legtöbb kollégiumba mehettek levelezősök is. Én Kecskeméten tanultam, elég sokszor bent aludtam pénteken.

Annyi, hogy a levelezősöknél nem úgy működött, mint nappalin, hogy a hallgató hosszú távra beköltözött, hanem külön vendégszobák voltak fenntartva, amit előre le kellett foglalni, és alkalmanként fizetni.

2022. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!