Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tóth Árpád Gimnáziumban...

A Tóth Árpád Gimnáziumban milyen erősen oktatják az informatikát?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Termeszetesen info - matek szakon
2022. jan. 3. 21:18
 2/6 anonim ***** válasza:

A pedagógiai program 86. oldalán meg tudod nézni a matek-info tagozat órahálóját.

[link]

2022. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2022. jan. 4. 21:08
 4/6 anonim válasza:
67%
attól függ melyik tanárt kapod! az enyém pl. mindenben segít, nagyon kedves(infós tanárok nagy része sztem ilyen), de Bordit kerüld😂
2022. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem info szakon vagyok, viszont tapasztalataim alapján nagyon jól. Én nagyon nem értek az infóhoz, de megis meg lett az ECDL vizsgám es infobol fogok iden erettsegizni is
2022. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%

A 4. válaszolóval nagyon nem értek egyet Bordival kapcsolatban...szigorú tanár, ha kell, de nagyon jókat lehet vele nevetni is. Egyszerűen tanulni kell nála és legalább megtanít értelmesen. A többi tanárnál szinte csak azt láttam hogy a Word, PowerPoint, Excel stb.(ami az ECDL vizsgához kell) használata megy, de ha már bonyolultabb dologról van szó akkor jön a fejvakarás.

A TÁG-ban inkább a biológia/kémia a kiemelkedő, de ettől függetlenül minden tárgynak adnak helyet természetesen.

Ha az infó érdekel jobban akkor a Mechwartot ajánlom.

2022. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!