Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ felnőttképzés kérdés....

Tibor.horvath kérdése:

OKJ felnőttképzés kérdés. Segítesz?

Figyelt kérdés
Irodai asszisztensre gondoltam. Igazából csak suli mellett kellene amíg egyetemre fogok járni, legyen munkám. Lenne esélyem elhelyezkedni valahogy? Vagy esetleg van jobb ilyen felnőttképzés tanfolyam amivel könnyen lehet munkát találni olyannak, aki még tanul?

2022. jan. 5. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez csajos szakma Tibikém! Nézz vmi mást!
2022. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez pedig 2022, nem 1991 :D
2022. jan. 5. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Te magyar vagy? :D
2022. jan. 5. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a meleg én vagyok, de jelenleg te viselkedsz úgy mint egy megbántott kisvirág :D
2022. jan. 5. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Az új szakképzésbe oktatható szakmák közül iskolarendszerbe tanulható pénzügyi-számviteli ügyintéző szakma, és vállalkozási ügyviteli ügyintéző (ez mondható a klasszukis titkári szakmának) szakma. Felnőttképzésbe saját magán úton mérlegképes könyvelő szakma tanulható, a bemeneti feltételek egyszerűsödtek, már érettségivel is megkezdhező, ebbe az esetbe viszont drágább és jóval hosszabb is a képzés maga.

Szintén irodai még a munkaügyi és tb ügyintéző szakma, az új rendszerbe. Bemeneti feltétel vagy pénzügyi számviteli ügyintéző szakma, vagy szakirányú szakma nélkül 3 év pénzügy számvitel területű igazolt gyakorlat.

Ezek az irodai szakmák jutottak eszembe hirtelen


A sok hímsovoniszta idiótára meg ne hallgass, semmi gond azzal ha valaki fiú létére irodai szakmát meg munkát akar ha az érdekli, mint én is... Mivel a szemem iszonyat rossz, másra alkalmas se vagyok fizikailag amúgy. Meg amúgyse érdekel más véleménye, ha egyszer megtanulok érte és megteszem érte ami kell, pont le sz*rom ki mit gondol, lehet tanulni, és utánam csinálni a sok tanulást akinek nem tetszik 😁

2022. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!