Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdaságtudomyányi karon...

Közgazdaságtudomyányi karon miért kell gazdaságinformatika elméletet tanulni?

Figyelt kérdés
A gyakorlatot még megértem, de az elmélet érhetetlen, unalmas. Mindenki utálja.
2022. jan. 6. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Az mi? Miről szól? ERP rendszerek?
2022. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
100%
Úgy vannak vele, hogy elmélet nélkül nincs gyakorlat. Tudni kell mi miért van, igazából sok ilyen tárgy van és teljesen feleslegesnek érzi mindenki🙃
2022. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es: fingom sincs mi az az ERP (van itt szó minden hülyeségről)

2-es: szerintem ilyeneket informnatikusoknak,gazdaságinformatikusoknak kell tanulni.

2022. jan. 6. 17:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha én valamennyire tudom az Excelt meg az Acesst használni, akkor mi a bánatnak kell tudnom, hogy mi zajlik a gép belsejében?
2022. jan. 6. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hová vezetne az, ha minden egyetemen csak azt tanítanának, aminek ténylegesen van is gyakorlati értelme ?? Lecsökkenne a képzési idő 1-2 évre... Miből élnének meg az oktatók ??
2022. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Nagytudású az előadó, csak senkit nem érdekel az anyag. Elmehetne egy informatikai karra. :)
2022. jan. 6. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? Nekem kovetkezo felevben lesz gazdinfo targyam es ha tenyleg ennyire gaz, akkor motivaltan fogom kezdeni ezt a 9 targyas, 42 kresites felevemet😂
2022. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
PTE-KTK. Ott a mintatanterv az első félévre ajánlja. De szerintem az elmélet mindenhol ugyanolyan szar lesz. A gazdasági hallgatókat nem szokta az informatika ilyen szinten érdekelni, hacsak nem gazdaságinformatikus hallgató az illető.
2022. jan. 6. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:
gazdaságisként bőven van közöd az infóhoz, ha nem csak pár alapműveletes excel tologatást csinálsz hanem valami komolyabb munka akkor VBA programozni is kell pl
2022. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyakorlatból Excel és Acess volt, amit megértek, mert hasznos. De tömény elméletet minek kell tanulni. Senki nem érti, nem érdekel senkit. Közgazdászok akarunk lenni, nem informatikusok.
2022. jan. 7. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!