Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz szerintetek 2022-ben...

Lesz szerintetek 2022-ben online oktatás?

Figyelt kérdés
Én tényleg azért akarok mert félek oltottként is a vírustól. Anyukám orvos és covidosokkal foglalkozik, szóval nem a facebookos laposföldhívőket olvasom ahogy sokan teszik, és higyjézek el, hogy közel sem jó a helyzet.
2022. jan. 7. 00:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Engem a nyelvvizsga amnesztia érdekel most.
2022. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
De egyébként nem hinném, max ha megint megjelenne egy erősebb törzs.
2022. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%

Tudom, hogy ilyenkor megjelennek a gyk-s rejtett orvosok meg biológusok, meg néhány személy akinek kásler a szomszédja meg ilyenek. De nem lesz online oktatás, mert közel sem olyan rossz a helyzet.

01.05.-én 3090 koronavírusos beteget ápoltak kórházban. Az egy 9 milliós országban semmi... Abból is 307 van lélegeztető gépen, aminek a fele 80év feletti, veseelégtelen, down-szindrómás. Ezt nem nevezném rossz helyzetnek.

2022. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
30%
Nem valoszinu. Olyanra viszont van pelda, h egy- egy suliban csak az oltottaknak van tantermi oktatas, a tobbiek online tanulnak. De ez csak felsobb evfolyamokban.
2022. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk egyetemen (SZE) online vizsga sincsen, miközben egy csomó másik, nevesebb egyetemen (BGE, ELTE) az van. Full le van szarva, és a választásokig le is lesz. Esetszámokból amúgy valószínűleg a sokszorosa van annak, amit közölnek, csak hát nagyon keveset tesztelnek, azt a látszatot akarják kelteni, hogy minden faßa, hogy ne kelljen korlátozásokat bevezetni, mert akkor szavazókat veszítene a fityesz. Választások után meg majd szépen be lesz vezetve a 3. oltás és a védettségi kártyás rendszer, online oktatás meg majd emiatt nem lesz. Mondjuk azért pont nem olyan nagy kár.
2022. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok esélyt adok rá, pedig én örülnék neki.
2022. jan. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg a maszkkal és az oltási igazolvánnyal ugyanúgy éljük az életünket mint a covid előtt. Bulizhatsz ezerrel, mehetsz moziba, mekibe, koncertre..., nincs kizárási korlátozás, a tömegrendezvényeket megtartják. Szerinted ezért bevezetik az online oktatást?
2022. jan. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
a 3as hülyeséget ír. én nem vagyok rejtett orvos és egy ismerősöm sem az☺️anya intenzíves aneszteziológus aki 30 éve ezzel foglalkozik és minden nap hallom amit mond(a valóságot, nem a sok gyökérséget amit) de semmi baj😘
2022. jan. 7. 07:15
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Talán akkor beszélgess mással is, ne csak anyukáddal.

Értem én, hogy több mint 3000 beteg kórházban van covid miatt, és emiatt Te nagyon rettegsz, de nézz körbe az utcán, és látni fogod, hogy emellett több millió ember egészséges:-)

Sz@r életed lesz, ha minden marhaságtól félni fogsz. Egyébként meg van lehetőség magántanulónak lenni, intézd el, és meg van oldva a problémád. Az online oktatásra hiába vársz.

2022. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

"Engem a nyelvvizsga amnesztia érdekel most."

#1, azért én a helyedben erőt vennék magamon, és tanulnék nyelvet becsülettel. A munkaerőpiacon lassan kakit sem ér az ember, ha nem beszél nyelvet...

2022. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!