Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Petrik Lajos...

Vélemények a Petrik Lajos vegyészeti középiskoláról?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kémiát, ez az egyik kedvencem..:)) És, az ez iskola nagyon tetszik..viszont nem ismerem annyira:/ Esetleg vélemények, tapasztalatok róla? Ha jól hallottam ez érettségit, nyelvvizsgát, és szakmát is ad.. Ha ezt elvégeztem,utána hova tudok menni továbbtanulni?o.O mert ez nem világos..most kell majd választanom, és szeretnék minél többet megtudni a középiskoláról. :)) Köszönöm szépen^^
2010. szept. 8. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én most vagyok 0.-os é szerintem tök jó suli :D a tanárok tök rendesek, a suli most volt felújítva és a diákok is jó fejek :P
2010. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én is ide akarok menni. :D

ezt jelöltem be elsö 3. helyen.

teteee bejelölted? hanyadik helyen?

:)

2011. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

amugy szerintem tökjoo :DD

vagyis nkm mikor voltam nyilt napon nagyon megtetszet meg kémiát is imadom *-* :DDDDD elözö voltam xD

2011. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor pont nektek való suli
2013. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be oda "nyílt napra"
2013. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!