Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóval első éves egyetemista...

Szóval első éves egyetemista vagyok, és nemigazából értem hogyan működik az egész kreditindex/korigált kreditindex/súlyozott átlag dolog.. Valaki el tudná esetleg magyarázni gyorstalpalóban?

Figyelt kérdés

Első sorban, mennyire vagyok pácban ha így néznek ki pillanatnyilag az eredményeim: KI 2.93, KKI.2.20, súlyozott átlag 3.67

Tudom, hogy mindent megtalálok a neten, de őszintén szólva nemigen értem..ja.. előre is köszi

(\_/)

( °•° )

o(> )>



2022. jan. 9. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemednek a kari tanulmanyi- es vizsgaszabalyzatat vedd elo, es szerintem abbol ki tudod olvasni a valaszt. Sajnos en sem tudok tobbet, de annak idejen, amikor nagyon regen olvasgattam ezeket, akkor ott talaltam meg a TVSZ-ben.
2022. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudjuk mennyire vagy pácban? Ha 3as alatt atraknak fizetősre, pácban vagy. Ha alap fizetősön vagy, nem vagy pácban. Ha anyádék kiraknak otthonról 4es átlag alatt, szintén pácban vagy. Mégis mit jelent neked a pácban vagyok??
2022. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!