Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18 éves vagyok és ki szeretnék...

18 éves vagyok és ki szeretnék iratkozni a középiskolámból, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Kell a szülői beleegyezés vagy nem? Még ezelőtt a tanév előtt töltöttem a 18-at, nyáron.

#kiiratkozás #dropout #kiiratkozás középiskolábol #otthagyni az iskolát
2022. jan. 9. 22:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogsz csinálni iskola helyett?
2022. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már az érettségi évében vagy?

Amikor elkezdted a középiskolát biztosan voltak céljaid. Hova tűntek ezek a célok?

Gondolom szakmát is kapnál ha befejeznéd.

8 általánossal csak filléres munkát kapsz. Ha kiiratkozol most rontod el az életedet.

18 évesen nagykorúvá váltál, saját döntéseket hozhatsz, de ha így kezded, akkor nagyon rossz úton jársz és nem vagy kész az önálló életre..

Gondoltál a hogyan továbbra?

2022. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírod ki erettsegiig? Leírtak előttem... elrontod az esélyedet is egy normalis eletre..


Erettsegi nelkül kb gyari biorobot lehetsz...

2022. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

#1 Dolgozni, természetesen


#2 A céljaim nem tűntek el, hanem közbejött egy nagyon jó állásajánlat, amit nagy butaság lenne csak úgy elutasitani. Mivel ez egy biztos jövőt jelent nekem, én inkább nem várok érettségiig, mert hát ki tudja hogy hova és mikorra vesznek fel miután elvégeztem az iskolát. Már ha egyáltalán felvesznek valahová, mert szakmát nem ad ahová járok.


#3 Nincs rá szükségem, ha lenne akkor maradnék

2022. jan. 9. 23:09
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék én arra a „nagyon jó állásajánlatra”, amit csak úgy hajigálnak a szakmátlan és érettségizetlen emberek felé... De kívánom, legyen igazad, és találd meg a számításaidat.


A kiiratkozáshoz csak annyi kell, hogy besétálsz a titkárságra, és leadod a megfelelő formanyomtatványt.

2022. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen jó ajánlat (bár nem írtad mi), estin is meg lehet az érettsegit csinálni. Én ezt ajánlom. A munka mellett simán belefér, heti max 2-3 délutan (nagyon rugalmasak a bejárást se mindenütt nézik, ha beszélsz vezetővel). Én amondó vagyok az érettsegit, tedd le, de ne maradj le akkor erről és jelentkezz esti képzésre.
2022. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
#5: gondolom, valami crypto-izé vagy MLM..... vagy hasonló parasztvakítós cucc...
2022. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem parasztvakítás, ezeknek manapság senki nem dölne be. Az ismeröseim vállalkozásában foglalnék be egy felsöbb poziciót.
2022. jan. 10. 10:55
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

8: ja persze..... szerintem az Esti meséhez még korán van.... :_D


Felsőbb vezetői pozíció, érettségi nélkül....


Valami magaskasznis traktor vezetése???? :-DDDDDD

2022. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
#9 Tipikus magyar mentalitás? Érettségi a továbbtanuláshoz kell, meg ahhoz hogy gyakorin megmond valakinek a tutit akit nem ismersz
2022. jan. 10. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!