Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolcon a Herman Ottó...

Miskolcon a Herman Ottó gimiben lehet telefonozni?

Figyelt kérdés
A házirendet olvastam es ott azt irjak hogy le kell adni de egy gyerek azt irta hogy ezt a tanárok nem veszik komolyan es a tanulok sem ...valaki aki odajár tudna nekem válászolni?

2022. jan. 13. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Tanulni menj az iskolába. Ha azt nem akarsz, akkor menjél havat lapátolni 8 általánossal, de nincs értelme iskolába járni, ha nem tanulsz, csak lopod a napot
2022. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valaki tudna a kérdésre válaszolni?😑

Lehetoleg valaki olyan aki oda jar

2022. jan. 14. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Sem melyik iskolaba nem lehet telefonozni! Vannak olyan tanárok, pl nekünk is volt, hogy óra elejen egy dobozba kellett kitenni a telefonokat. Majd óra végén felevhettuk. Szunetbe telefonoztunk. (Nem a hermannba) De a többi órát meg vegig telefonoztunk, mert ott nem kellett kitenni.


Igaza van az 1. Valaszolonak! Ne eg legyen a szempont!


A kerdesedre a válasz tehát, sehol nem lehet telefonozni, de megis mindenki telefonozik.

2022. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

"Kapsz egy ötöst most órai munkára. Ha összegyűlik 1200 kapni fogsz egy pirospontot. Ha abból összegyűjtesz 70 -et, kapni fogsz 1 kékpontot. Hogyha összegyűjtesz belőle 420 -at, kapni fogsz egy szivárványszínű pontot. Ha összegyűjtesz belőle 2 641 432.91 -et, kapni fogsz egy szürke pontot. Ha összegyűjtesz belőle hármat, kapni fogsz egy rózsaszín pontot. Ha összegyűjtesz belőle 42 -t, kapni fogsz egy szív pontot. Ha össze gyűjtesz belőle 70 -et kapsz a naplóba egy 25% -os órai munka ötöst.



Tehát hogy tisztázzuk... Ha összegyűjtesz: 228 314 895 008 760 órai munka ötöst és még további 1 200 -at, akkor kapsz egy 25%-os ötöst. :)



Hogyha nem csinálod meg a házit akkor pedig azonnal megkapod a 100%-os egyest a naplóba. :)



Hogy összegyűjts ennyi pontot, kapsz 45 percet. Hajrá! :)"



Idézve a matek tanáromat....

Szerintem érthető miért 1.04 az osztályátlag... És nem telefonoznak a diákok mégis ilyen az eredmény...


Ahol meg telefonoznak a diákok, az a tanárok hibája mert nem tudják felkelteni a fiatalok érdeklődését és példát mutatni nekik...

2022. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet telefonozni, le kell adni a telefonokat óra elején.
2022. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ahol meg telefonoznak a diákok, az a tanárok hibája mert nem tudják ... példát mutatni nekik..."

Az, hogy a diákok telefonoznak, nem jelenti azt, hogy a tanárok is, tehát hogy rossz példát mutatnak.

2022. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Ha már idézel akkor pontosan!

Én ezt írtam:

"Ahol meg telefonoznak a diákok, az a tanárok hibája mert nem tudják felkelteni a fiatalok érdeklődését és példát mutatni nekik..."


Nem azt amit te leírtál. Teljesen másról beszélünk

2022. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az érdeklődésük felkeltésével kapcsolatban írtam, ezért nem idéztem azt a részt. Viszont ha nem a telefonhasználattal kapcsolatos példamutatást hiányolod a tanárok részéről, akkor milyen példamutatást?
2022. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Mutassák be pl, hogy miért jó tanulni.

Hogy pl a tanárok mikor bemennek órát tartani ne arról ugassanak a 45 percből 40 -et, hogy milyen sz*r a politika meg hogy Phd -s tripla diplomájuk van és nem vitték semmire az életben a tanulásukkal...


Mert ezzel csak elhitetik a tanulókkal, hogy a tudás nem ér semmit...

Aztán a tanárt lenézik, majd elkezdenek inkább telefonozni.

2022. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!