Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz 45-50% -ot...

Mennyire nehéz 45-50% -ot összehozni emelt történelem érettségin?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá mihez szeretnék igazából kezdeni a jövőben, ehhez viszont kellene az emelt töri. A 4 év alatt 5ös voltam, de nem jártam faktra külön. Naponta 2-3 órát tudnék intenzíven rászánni, átlagos képességeim vannak. Van esély így, vagy nem érdemes megpróbálni?

2022. jan. 15. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az érettségi csak addig tűnik akkora dolognak amíg nem vagy túl rajta

még simán megírhatod jobbra is, ha most elkezdesz készülni

2022. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld!

Csináltam már pár feladatsort. Ebből annyi jött le hogy nem reménytelen a helyzet, de sokat felejtettem, hiányosságaim is vannak. Elég gyenge gimibe járok és a tanárunk se a legjobb. Ezért vagyok bizonytalan.

2022. jan. 15. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem sem lesz könnyebb.

Nem kell kétségbeesni, majd hozzánősz a feladathoz. Ennyi idős korodra már elvileg megtanultál önállóan tanulni, még ha te magad ezt nem is veszed észre.

Tanulj szorgalmasan a következő hónapokban, és nem lesz gond az érettségivel.

2022. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

20.szazadot nyomd nagyon, abbol van tobb pont

Ket eve emelt toriztem es banom hogy nem tanultam sokat azt a szazadot (a tanarnovel a 11.es tk feleig jutottunk csak el...)

2022. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyival egészíteném ki, hogy nézd át az előző feladatsorokban a tesztek mellett az esszéket is nagyon. Emelt szinten 3 esszét kell írnod, ami nagyon sok pontot ér, tehát a jól felépített, tartalmas esszékkel jó eredményed lehet.
2022. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz lenne. De nem mindenkinek az. :D
2022. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Elég gyenge gimibe járok és a tanárunk se a legjobb."

Ne próbáld a körülményekre fogni, ha egyetemre akarsz menni, hiszen ott is magadtól kell majd tanulnod, senki se fog könyörögni. Sőt, ott nagyságrendekkel többet kell majd tanulnod. Ha tényleg tanulni akarsz, akkor feküdj neki.

De akár dolgozni is mehetsz, nincs azzal semmi baj, az is ugyanolyan hasznos lehet.

2022. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!