Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Egyetem kollégiumá...

Nyíregyházi Egyetem kollégiumáról vélemények?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól felszerelt, még kisbolt is van benne. Közel van két kocsma is:-D Viszont elég nagy hangzavar szokott lenni, valaki mindig bulizik.
2022. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát ez a tipikus, "mindenki iszik amíg ki nem fekszik" jelenség tényleg valós.
2022. jan. 16. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező nem. Én is csak akkor ittam mikor kedvem volt, senki se nyomta le az alkoholt erőszakkal a torkomon. Viszont itt fiatalok laknak, akik igen is szeretnék élvezni az életet, bulizni, zenét hallgatni, ez nem egy papnevelde
2022. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát egy olyan ember aki se nem bulizik, se nem iszik és nem is nagyon keresi a társaságot semmiképp sem menjen oda?


Albérletre nincs elég pénzem, munkahelyet meg nem tudok találni a környéken.

2022. jan. 16. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj egy ágyas szobát kérdező, ott magadra csukod az ajtót és azt se fogják tudni hogy létezel.


Mikor én jártam oda még volt ilyen, igaz drágább volt mint a sima két ágyas, de a te helyzetedben megéri.


Munkahelynek meg ott a lego, rengetegen jártak oda, vagy a konzervgyár

2022. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a falak a kollégiumban elég vékonyak, nincs hangszigetelés. Ezért ha valamelyik szomszédod bömbölteti a zenét, azzal sajnos nem sokat tudsz kezdeni. Annyit tehetsz meg, hogy átkéred magad egy másik szobába, s ha sikerül és szerencséd van, akkor ott csendesebbek lesznek a szomszédok. Sajnos viszont garancia semmire sincs. A könyvtárba el lehet menni tanulni este 6-ig; illetve több hely is van a folyosókon a B és a D épületben, ahol ki vannak téve padok, és elég nyugodtan tudsz tanulni 8-ig (amikor bezárják az oktató épületeket).


Az albérlet is egy megoldás lehet: ha összeállsz másik 3 csendkedvelő hallgatóval és közösen béreltek ki egy lakást, akkor azért annyira nem vészesen drága.

2022. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Idén nincs lehetőség egyedüli lakhatásra.. Nekem ezt írták!


Levelére válaszolva tájékoztatom, hogy a 2022/2023. tanévben - mivel a kollégiumi jelentkezések létszámadatai alapján - túljelentkezés várható, így szobatárssal történik az elhelyezés.


4 évig laktam egyedül...

2022. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!