Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és medzsmentre...

Gazdálkodás és medzsmentre mennék továbbtanulni. Melyiket ajánlanátok az alábbiak közül és miért, vagy ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Ami nekem szempont: A matek ne legyen túl nehéz. Fontos még hogy azért reálisak legyenek az elvárások és ami időt tanulni kell, mert nem szeretnék még kenyérre is diákhitelt felvenni hanem azért annyit dolgoznom kéne egyeten mellett is hogy ne haljak éhen...

Továbbá nem fontos nekem az hoy valamelyik egyetem "elit" vagy mi a szösz. Jöhet minden saját tapasztalat, ismerősöktől amit hallottál.



2022. jan. 16. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Corvinus
ELTE
BME
BGE
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél nehéz matekot akkor előbb nézd meg a szak tantervét, majd a tárgyak leírását. Aztán szerintem felejtsd el ezt a kijelentést.
2022. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
a BME-n a legnehezebb a matek. Viszont nagyon jó alapokat ad, főleg külföldi mesterhez, ugyanis ott sokkal keményebb a matek, mint itthon. Szerintem ne menj közgáz képzésre, ha nem bírod a matekot.
2022. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalat, hogy ha valóban tanulni akarsz, akkor a legelitebb egyetemre próbálsz bejutni, ha csak lehet, nem eleve olyanra, ahol nem kell annyit tanulni. Ha viszont nem akarsz tanulni, csak a papír kéne, akkor a legkisebb presztizsű helyet válaszd - de akkor meg majd ne csodálkozz, ha nehezebben kapsz majd vele jó állást, mint egy elitebb egyetem diplomájával kaphatnál.
2022. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!