Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat védéshez kérdés?

Szakdolgozat védéshez kérdés?

Figyelt kérdés

1 hét múlva lesz a védés,prezentálni kell. A szakdogámra mindkét bírálótól 5-öst kaptam, de beleírtak 2 hiányosságot,amit még beleírhattam volna. Más "hibát" nem írtam.

Akkor a védésen a téma bemutatása után ezt a 2 hiányosságot pótoljam és mutassam be?

Mert más ismerőseimnek konkrét hibákat írtak a bírálatba,amit kijavítanak a védésen. Nekem ilyen nincs,csak ez a 2 apró hiányosság. Ezt is úgy írták a bírálatba,hogy "jó lett volna ha benutatja a hallgató ezt xy vonatkozásában is. "



2022. jan. 18. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Legalábbis nem hinném.

Én amikor december érdeklődtem a konzulensnél, hogy hogyan készüljek a védésre (nem kell túlgondolni amúgy hidd el) akkor azt írta, hogy nézzem meg a bírálatok (én is 2 5öst kaptam) mit emeltek ki, ami hiányosság, vagy amire jobban ki lehetett volna térni. NEM azért, mert ez neked kéne kiemelni, mert nem kell, csak szimplán lehet olyan kérdéseket fogsz kapni a védésen ami ezekhez a megjegyzésekhez köthető.

Tehát pl valami problémára te kevés javaslatot írtál a dolgozatodban és erre kaptál pontlevonást. Akkor lehet (nyilván nem biztos) hogy a védesen pont arra fognak rákérdezni, hogy még milyen javaslatokat lehetne tenni.


De azt nem kell kiemelned neked, hogy TE mit nem írtál bele.

2022. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi! Csak nálunk a tájékoztatóban azt írja,hogy a ppt-ben ki kell térni a bírálatokban felhozott kommentek javítására.

Azonban nem kaptam sehol pontlevonást,mindkét esetben max.pontot adtak. Ezért is vagyok gondban,hogy mit is tegyek.

2022. jan. 18. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, hát igen mindenhol picit mások a követelmények.

Esetleg dobj egy emailt a témavezetőnek, hogy mit tegyél bele v mi nem világos a védéssel kapcsolatban a számodra.

Esetleg TO-nak, hátha van ott nalatok valaki aki ezzel foglalkozik.

2022. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# Nálunk a védésen pótolni kell amit a bíráló hiányolt a szakdolgozatból. Ez a kérdés viszont megér egy e-mailt a témavezetődnek, ilyenkor jobb biztosra menni.
2022. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!