Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-JGYPK gyógypedagógia...

SZTE-JGYPK gyógypedagógia vélemények?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem az ott tanuló egyetemistákhoz😊

Milyen az oktatás színvonala?

Milyen a közösség? Vannak bulik?

Teleki Blanka kollégium vélemények?

Fiú és lány arány?

Előre is köszönöm a válaszokat🥰



#egyetem #buli #SZTE #gyógypedagógia #JGYPK #Teleki Blanka kollégium
2022. jan. 19. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez engem is nagyon érdekel.
2022. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta feltettem mégegyszer és kaptam rá választ😊
2022. febr. 13. 19:10
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Én a jgypk-n tanulok jelenleg is, szóval tudok valaszolni pár kérdésedre.


Az oktatás színvonala vegyes. Én gyogypedagogiára járok, de ahogy hallom a többi jgypk hallgatot is mas szakokon ők is hasonlóképpen vélekednek. Vannak felesleges targyak, vannak hasznosak, és fontosak. A tanárok is változóak, de általánossagban elmondható róluk, hogy segitőkészek, és jól magyaráznak. Eddig nem volt problémám vizsgákkal, és sikerült is magamra szedni elég tudást.


A közösség remek, mindenki megtalálja a saját közösségét. Érdemes elmenni golya táborba, tenyleg sok embert megismerhetsz ott ami sulikezdesnél sokat jelent. Vannak ott visszafogottabb arcok is, meg olyanok is, akik szeretnek durvulni, de senki nem itéli el a másikat, mindenki úgy bulizik ahogy neki jol esik. Ez ugyanugy igaz ev közbeni bulikra is. Jgypk-nak van egy saját "kocsmája", beülője, ahol órák között szoktak lenni diákok, illetve szoktak kari bulikat tartani ott. Emellett ugyanugy vannak jgypk kari bulik szegeden más szorakozóhelyeken is, ahogy bármelyik masik szaknak is vannak. Vannqk emellett összegyetemi bulik stb. Kb minden héten 2x minimum mehetsz tancolni, illetve sziktak tartani sörpongis esteket pl. Pixelben (kocsma) meg hasonlók. Tenyleg ha valamihez nagyon ertenek ezen a szakon az a bulizás. Mellesleg ennek az egyik középpontja a teleki blanka kolesz, ott vannak körök akik egesz nap részegek, ping pongoznak sörpongoznak fönn, cigiznek, igazábol minden belefer ott. Úgyhogy ha te az a nagyon durvulos fajta vagy, ott megtalálod önmagad.


Ha egy kicsit visszafogottabb vagy ugyanugy mehetsz telekibe, rengeteg diák van, akik tanulnak ott meg pihenni jarnak oda vissza, nekem is volt nem egy baratom akik nem jártak el olyan gyakran bulizni és teljesen jol elvoltak. Akkora letszam van, hogy nem tudsz nagyon mindenkit megismerni, evek utan is lesznek olyan arcok akiket max latasbol ismersz.


Igazábol ez a legszebb szerintem benne, hogy tenyleg azt csinalsz es ugy eled az egyetemet ahigy akarod. Én első két evemet végigbuliztam, azóta sokkal kevesebbet jarok el, de senki nem ítélkezik, vagy közösítenek ki. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem trafálhatsz bele egy rossz társaságba, mindenhol vannak toxic emberek.


Fiú lámy arány eleg vegyes, viszont szakonként nagyon nagy különbségek vannak. A nőiesebb szakokon nagyon nagy női többség van, tanítói gyógypedagógus ovodapedagógus stb. A sportszakon, infós foszkos képzéseken pedig nagy férfi többség van. Összességében kb egyenlö, talán nőkből igy is több van, de ezt a keveredest csak koliban és bulikon plusz barati korodben fogod eszrevenni, órákon elég egynemű lesz az osztály.


Ha van még kérdésed még jgypkval kapcsolatban szívesen valaszolok rá neked! <3

2022. febr. 13. 19:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon aranyos személy ezt válaszolta🥰
2022. febr. 13. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy leírtad ide ☺
2022. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a felvételi pontszám? Mennyire tanulós? Mennyire lehet vele jövőd? Mik lehetnek majd a fizetéseid? 18/L
2022. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!