Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Bajza József Gimnáziu...

Milyen a Bajza József Gimnázium Hatvanban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok hogy milyenek ott a tanárok, a közösség, esetleges elvárások. :)

Nehéz iskola?



2022. jan. 19. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Én is oda szeretnék menni csak az a baj hogy a matek felveteli feladatok nem nagyon mennek, amugy a baratnom novere oda jar es azt mondja hogy a tanarok tobbsege kedves kiveve biosz kemian a kozosseg jo es az elvarasokrol annyit tudok hogy 25-30 pont kell matekbol magyarbol 30-40 korul sok sikert a felvetelihez <3
2022. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nos, szerencsére én már túlestem ezen a felvételin, épp iskolaváltás előtt állok.

Sok szerencsét a felvételihez! :)

2022. jan. 21. 17:39
 3/4 anonim válasza:
100%
2 eve jarok a bajzaba,kiraly a kozosseg tobbnyire jok a tanarok. jol tanitanak es komolyan veszik az erettsegi tantargyakat+azokat amik hozzatartoznak az osztalyhoz amibe jelentkeztel/faktot felvettel.de am nem vagyunk tulterhelve szoval tudom javasolni
2022. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, ha még aktuális, akkor szívesen leírom a véleményem. Bajzás vagyok, és most végeztem az írásbeli érettségikkel (matek-infó tagozat és fakt, D osztály, 19/F).

Hol is kezdjem...

Tanárok: Igazából ez a szerencsén múlik, és persze azon is, hogy melyik tagozatra jelentkezel. A tanárok fele szánalmasan tanít, nem csoda, hiszen diplomájuk sincs (ez főként infóra igaz). Aki tudja is mit tanít, azoknak pedig a 2/3-a rettentően rosszal adja elő, és nagyon nehezen lehet emiatt megtanulni.

Jönnek a dolgozatok:

A főbb tárgyaknál (magyar, matek, töri) igen, kell tanulni, bár egyeseknél borzasztóan egyszerű kipuskázni is, de az is lehet, hogy már csak nem érdekli őket, mivel ez nem lesz valós tudás.

Közösség:

Igazából nekem csak egy pár barátom lett az osztályból, mivel a többi hihetetlenül bunkó, (elnézést érte, de) r*banc (ebből elég sok van), nagyképű, de akad pár jófej (persze ez csak az én osztályomban volt, szóval csak az alapján tudok véleményt mondani).

Elvárások:

Ezt már említettem fentebb, DE... Nekem általánosba mindig mondták a tanárok, hogy ez egy kemény, erős iskola. Hát...ez egyáltalán nem igaz. Nem is súrolja például a Török Ignácot, vagy ilyen high-tier quality iskolákat. Kicsit tanulni kell, de hát ezért is járunk iskolába.

Nagyjából ennyi, ha van valami kérdésed még, szívesen válaszolok.

2023. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!