Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet elvégezni a legkönny...

Hol lehet elvégezni a legkönnyebben a jogász szakot a Magyarországi egyetemek közül?

Figyelt kérdés

Én jelenleg a Szegedi egyetem jogász szakára járok, most kezdtem el a 3. szemesztert. A római jog II. sajnos még rajtam van, amit ha minden jól megy, akkor ebben a félévben fogok teljesíteni.

Pletyka szinten hallottam, hogy Budapesten valamelyik jogi egyetemen lényegesen sokkal könnyebben ellehet végezni a jogot, mint pl. a szegedin vagy az ELTE-n.

Aki tud erről valamit, azt kérném, hogy közölje itt velem és a többi olvasóval is.

Amit még elfelejtettem az elején közölni, hogy nappali tagozaton vagyok, és azon is szeretném elvégezni. Levelezőn nem nagyon szeretnék tanulni, de minden infót és választ szívesen várok.


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 9. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten ELTE-seknél kérdezősködj ők biztosan pontos választ tudnak adni.

Ha ennyire nem megy, akkor minek jársz egyetemre? V.mit jelenthet, hogy a római II. kiüt - mondjuk azt, hogy nem neked való a jogi pálya. Római jog az alap. Ha ezt nem tudod, akkor minek vagy még jogon?

2010. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!