Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig erőltetik még az...

Meddig erőltetik még az iskolába járását? Mikor lesz már digitális oktatás legalább a felsőben és közép suliban?

Figyelt kérdés
Ma írtak hogy már a kórházi számokon is kezd meg látszani az omikron több mint 3000 embert ápolnak kórházban! Az iskolák projekt heteket vezetnek-be annyi a hiányzó tanár és diák, már nem mindegy lenne ha online lenne? Így sokkal népszerűtlenebbek mert nem érdeklik őket az emberek!

2022. jan. 25. 22:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz online oktatás. Már minden iskolás oltható. Tesség beoltatni mindenkinek a gyerekét, és nem lesz annyi beteg.
2022. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem lesz online. Az egyetemünk a tavaszi félévre már visszaáll a jelenlétire (pedig hónapokig online volt!).

Egyrészt ugye kiderült, hogy az omikron variáns nem olyan veszélyes, pláne oltottak számára, így akkor sincs tragédia, ha sokan elkapják, sőt...

Ráadásul amilyen gyorsan terjed, nem tart hónapokig az általa okozott hullám. A britek pl. először zártak, aztán mikor rájöttek, hogy mivel állnak szemben, már az volt a cél, hogy minél magasabb átoltottság mellett minél többen elkapják, mert így hamar túl lehet lenni az egészen.

Gyanítom, hogy mi most vagyunk ennek a hullámnak a csúcsán, pár hét és rendeződik a helyzet.

Ez most teljesen más, mint az előző két év! Egyrészt már mindenki oltható, az iskolások is, másrészt egy náthánál alig rosszabb, nagyon fertőzőképes variánsról van szó. Egy-egy iskolában gondot okozhat a sok hiányzás, de országos szinten működik az oktatás.

2022. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Most kábé annyi hiányzó van az iskolában mint a covid előtt az influenza szezonban.
2022. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%

#13

Sosem láttam influenza szezonban olyat, hogy egy osztálynak csak 30%-a volt bent.

Most ez kb. mindig van legalább 1 osztály, aminél ez így van.


Szóval ez egyáltalán nem igaz.

2022. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

#14:

Én mondjuk 2006-ig voltam középsulis, de volt olyan amikor a 26 főből 6-an voltunk bent betegségszezonban.


Így lehet hogy te még nem láttál ilyet, de volt…


És mondom 16 éve nem vagyok érintett, így nem az beszél belőlem, hogy ne kelljen suliba mennem 😀

2022. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
9%

#15

Áh, igen, az "egyszer volt" az tényleg egyenlő a "minden influenza szezonban ez volt" kijelentéssel.


Nem akarsz visszamenni középsuliba, rád férne.

2022. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

#16:

Ok, értem, hogy seggarc vagy, de miért kell mutogatni magad mint egy majom?


Ez volt a kijelentésed:

“ Sosem láttam influenza szezonban olyat, hogy egy osztálynak csak 30%-a volt bent.”


Erre válaszoltam ezt:

“ lehet hogy te még nem láttál ilyet, de volt…”


Le sem szarom,

hogy előtte ti miről csacsogtatok, én erre válaszoltam.


Kettőnk közül szerintem inkább rád férne egy kis középsuli, bár az értő olvasás inkàbb ált isk alsó tagozat.


Egyébirànt a 13-as sem jelentette ki, hogy MINDEN influ szezonban ez lett volna, max utal rá…

De ez ne zavarjon össze.

2022. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, te igazából puskázni meg lógni akarsz :)

Semmi baj, csak vállald fel, ez így átlátszó és álszent :)

2022. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
Ne nyígjatok már, az iskola lesz az utolsó amit bezárnak.
2022. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%
Imádom olvasni a sok szakmunkást elvégzett idióta kommentjét akik örülnek, hogy 6 odjára átmentek mindenen és most teljes szivbol kiallnak a jelenleti oktatas mellett :D
2022. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!