Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam egy tárgyból egyetem...

WidowmakerButt kérdése:

Megbuktam egy tárgyból egyetemen első félévben. Szerintetek van esélyem végig vinni?

Figyelt kérdés
Megbuktam egy nagyon idegesítő tárgyból (közgazdaságtan) és most félek hogy nem vagyok elég jó az egyetemhez. Tudom, hogy viszem tovább a nem elvégzett tárgyakat következő félévre, de attól még parázok, hogy nem vagyok elég jó a magas szintű tanuláshoz. Valaki volt hasonló cipőben?

2022. jan. 26. 09:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esélyed. Nekem is nagyon nehezen ment az elején, első félévben több tárgyból is buktam, emiatt csúsztam egy évet és átraktak fizetősre, de azóta visszakönyörögtem magamat államira, ösztöndíjat is kaptam az utóbbi két félévben, (most nem lett olyan szuper az átlagom, de reménykedem benne, hogy most is kapok) tehát a mélypontról is vissza lehet jönni. :)

Mindenképpen tanulj már év közben is, szerintem ez a titka. És vedd fel a vizsgákat minél előbbi időpontra, hogyha esetleg nem sikerülne, akkor legyen elég javítási lehetőséged! Én azt vettem észre, hogy a korábbi vizsgák könnyebbek is szoktak lenni.

2022. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az évközbeni tanulással gondjaim voltak, elismerem. Egy hónappal az első vizsga előtt kezdtem el tanulni a 3 vizsgámra. Sajnos ez már nem középsuli, hogy akár egy nappal előtte is simán megtanulod az egészet :D Megpróbálom összeszedni magamat akkor, és reménykedek hogy meglesz minden
2022. jan. 28. 01:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!